6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Çerez Politikası hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Sütevi, Sakıpağa Ailesinin yüz yıllık kaliteli hizmet ve ürün anlayışı ile 2004 yılında hizmete açılmıştır. Çatısı altında market, şarküteri, cafe ve restaurant bulunan Sütevi; açık ve kapalı salonları, çocuk oyun alanları, otopark alanı ile şehrin kargaşasından ve binalardan uzakta, doğa ile iç içe keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Kendi Üretimimiz

Sütevi Marketten kendi üretimimiz olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Veteriner hekim kontrolünde hazırladığımız, yüzde yüz dana etinden köfte ve soslu tavuklarımızın şarküteride kilogram satışı bulunmaktadır. Gıda mühendisleri kontrolünde en kaliteli malzemelerle hazırlanan pastane ürünleri, ekmek çeşitleri, limonata, karadut şerbeti ve salep günlük olarak üretilmektedir.

Sakıpağa Süt Ürünleri

Sütevi'nde Sakıpağa süt ürünleri kullanılmaktadır ve satılmaktadır. Çiftlik sütleri ve saleple üretilen Sakıpağa Dondurma çeşitlerine de buradan ulaşabilirsiniz.