Kendi Mutfağımızdan

Sütevi’nin en büyük özelliği; menümüzde ve marketimizde bulacağınız ürünlerin çocuğunun kendi pastanemizden, fırınımızdan çıkıyor olmasıdır. Kendi tariflerimizden derleyip hazırladığımız tatlı ve tuzlu ürünlerimizi Gıda mühendislerimiz kontrolünde, en kaliteli hammaddeleri alarak üretmekteyiz.

Taş Fırında günlük ürettiğimiz sıcacık ekmek çeşitlerimizden; Akdeniz ekmeği, Tahinli ve Cevizli Ekmek, Çikolatalı Ekmek, Tam Tahıllı Ekmek, Köy Ekmeği, Alaşehir Ekmeği, Ruşeymli Ekmek, Mısır Ekmeği ve daha başka birçok çeşidimiz günlük olarak çıkmaktadır. Sadece kendi yapımımız ekmekleri kullandığımız restoranımızda, sofranıza gelen ekmek sepetinde veya sipariş ettiğiniz Hamburger ekmeğinde, simit veya poğaçalarımızda tazeliği ve özenimizi görebilirsiniz.

Her biri kendi üretimimiz olan pastalarımızı, ekmek çeşitlerimizi, kurabiyelerimizi, şuruplu tatlılarımızı, su böreğimizi ve daha birçoğunu kaliteden ödün vermeden üretmekteyiz. Günlük olarak üretilen pasta çeşitlerimiz farklı boy ve lezzetlerde sizleri bekliyor.

Her şey mevsiminde ve tazeyken güzeldir. Bizler için de yaz mevsiminde ürettiğimiz, ev yapımı Limonata’dan daha güzel bir serinleme yolu ancak yine ev yapımı Karadut Şerbetimizdir. Mevsiminde Tire’den özel getirdiğimiz karadut meyvesinden ürettiğimiz şerbet, keşke her mevsim Karadut olsa dedirtecek. Kışın soğuk günlerinde ise muhabbetinize eşlik edecek, üzerinde dumanı tüten tarçınlı has Salepimiz içinizi ısıtacak. 

Bütün gün devam eden kahvaltı menümüzde: serpme kahvaltıdan, yumurta çeşitlerine, lorlu karadut reçelinden, hellim peynirine, mangal sucuğa, çok özel ceviz ve mandalina reçellerine kadar birçok farklı lezzeti bir arada bulabilirsiniz.

Kahvaltı da verdiğimiz peynir ve zeytin seçeneklerinin hepsine ve daha fazlasına zengin şarküterimizden ulaşabilirsiniz. Size en uygun peyniri seçebilir ve Süt Evi deneyiminizi bütün bir hafta devam ettirebilirsiniz.

Eski dondurmaların damağınızda kalan tadına Sakıpağa’nın üretimi olan dondurma ile tekrar kavuşacaksınız. Tamamen doğal olarak üretilen dondurmanın içinde özenle seçilmiş çiftlik sütleri, salep ve şeker var. Meyveli dondurmalarda içine taze mevsim meyveleri veya çeşidine göre Antep fıstığı, çikolata parçaları, krokan eklenerek hazırlanmış, tadına doyamayacağınız dondurmaları ister külahta yiyebilir isterseniz de kiloluk olarak alabilirsiniz.

Sütevi bir Sakıpağa Ailesi Kuruluşudur
Web Tasarim ve Kodlama